Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Międzynarodowy obóz Krav Maga i Krav Maga Kids – Mrzeżyno 2017

Z dniem 5 sierpnia 2017 zakończyliśmy kolejny już Międzynarodowy Obóz Krav Maga. Jak zawsze dopisała frekwencja – zarówno ze strony uczestników jak i instruktorów. Pogoda także nas nie zawiodła. Za nami mnóstwo pracy na doskonaleniem i poznawaniem technik Krav Maga. Każdy dzień stawiał przed uczestnikami nowe wyzwania, z którymi wspaniale sobie radzili.

Tradycyjnie już nasze szeregi wsparły grupy z Czech i Finlandii. Poza treningami nie zabrakło wspólnych zabaw i integracji – jak co roku uczestnicy mieli szansę pokazać swoją siłę i zmierzyć się w zawodach KravMocarz. Komu wrażeń było mało miał okazję sprawdzić się na Sunrise Sparring oraz Treningu w Terenie. Na tych którym emocji było za wiele czekała gorąca plaża i morze lub sauna.

W tym roku odbyła się także kolejna edycja obozu dla najmłodszych adeptów Krav Maga, czyli Krav Maga Kids. Poza poznawaniem i utrwalaniem technik dzieciaki sprawdzały swoje możliwości we wspinaczce na ściance oraz parku linowym. Zaznały także życia wilka morskiego w trakcie rejsu po morzu. Nie zabrakło również wykładów i ćwiczeń na temat zagrożeń z jakimi najmłodsi mogą spotkać się na co dzień.

Zapraszamy do naszej galerii na relację z obu obozów – Krav Maga i Krav Maga Kids. Fot. Kinga Kopeć.