Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Walka nożem – kurs podstawowy – szkolenie bazowe

OPIS

Zapraszamy na szkolenie bazowe z zakresu walki nożem. Trzy dni intensywnych zajęć po 5 godzin dziennie. Szkolenie poprowadzi specjalista walki nożem UKF (Urban Knife Fighting).

TERMIN I LOKALIZACJA

28.02.2020-02.03.2020

Poznań, ul. Droga Dębińska 10c
Klub Sportowy CityZen

PROWADZĄCY

Ponieważ współpracujemy z najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie to szkolenia dotyczące walki i obrony nożem prowadzi w MTT (Military Training Team), szkoleniowiec wojsk specjalnych i wielu innych formacji mundurowych w Polsce i Europie. Techniki walki i obrony nożem są wynikiem dwóch dekad doświadczeń zdobytych na Filipinach, Tajlandii i Polsce – krajowym podwórku. Instruktor skuteczność nauczanych technik osobiście zweryfikował w ulicznych konfrontacjach w realnym starciu. Jeśli chcesz zwiększyć swoje i swoich bliskich bezpieczeństwo w sytuacjach zagrożenia życia to nie ma miejsca na eksperymenty – zaufaj specjalistom. MTT i UKF (Urban Knife Fighting) to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności w nauczaniu.

„Hary”
Szkoleniowiec wojsk specjalnych (specjalista walki nożem)

kmdr por. Włodzimierz KOPEĆ
Starszy wykładowca Akademii Wojsk Lądowych, Szef zespołu walki w bliskim kontakcie – szkoleniowiec wojsk specjalnych (specjalista walki bronią i walki w bliskim kontakcie, III darga / dan KRAV MAGA)

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Organizatorem szkolenia jest Military Training Team.

Więcej informacji (ceny, terminy, zgłoszenie, kontakt) na stronie organizatora: