Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Straż Krav Maga w Ostrawie (Czechy)

OPIS

Serdecznie zapraszamy do naszych przyjaciół z Czech na Jesienne Międzynarodowe Seminarium Samoobrony w systemie KRAV MAGA. Seminarium odbędzie się w czeskiej Ostrawie i będzie prowadzone przez jednych z najlepszych instruktorów w Europie Środkowo-Wschodniej.
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać naszej szkoły i programu Europejskiej Federacji Krav Maga, ten weekend to świetna okazja do rozpoczęcia wspaniałej przygody.

Poza szkoleniem Krav Maga, jesienne spotkanie w Ostrawie to niepowtarzalna okazja do spotkanie ze starymi znajomymi i nawiązania nowych ciekawych przyjaźni z ludźmi, którzy są tak pozytywnie zakręceni jak my. To także okazja do treningu pod okiem mistrzów – najlepszych instruktorów Krav Maga w Europie.
Zapraszamy członków i wszystkie osoby zainteresowane samoobroną, które z powodu braku czasu w ciągu tygodnia nie mogą regularnie uczestniczyć w szkoleniach, ale chcą czuć się bezpiecznie.

Poznaj instruktorów, którzy poprowadzą seminarium:

Patrik Marek – Czarny Pas IV Darga
Bezpośredni uczeń Richarda Douieba, założyciela Europejskiej Federacji Krav Maga. Główny Instruktor klubu sztuk walki PKMA, w którym od przeszło 20 lat szkoli z zakresu KRAV MAGA. Weteran 43. batalionu powietrznodesantowego Chrudimi oraz francuskiej Legii Cudzoziemskiej, instruktor policji i sił zbrojnych we Francji, instruktor przygotowania fizycznego i psychicznego według „Metody Wima Hofa”.

Włodzimierz Kopeć – Czarny Pas III Darga
Prezes Stowarzyszenia Krav Maga Polska. Oficer Wojska Polskiego w stopniu Komandora Porucznika/Podpułkownika. Od trzech dekad „NAUCZYCIEL” wychowawca kolejnych roczników absolwentów Wyższej Oficerskiej Szkoły, potem Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Żołnierz jednostki specjalnej 4026 Formoza – Szef Sekcji Szkolenia Specjalistycznego. Obecnie starszy wykładowca w Akademii Wojsk Lądowych – Wrocław (Zakład Teorii i Praktyki Strzelań) – Szef Zespołu Walki w Bliskim Kontakcie (WWBK) i Walki Bronią (BLOS). Twórca systemu szklenia z walki bronią i walki w bliskim kontakcie dla polskiej armii.
III Dan/Darga KRAV MAGA, I Dan Judo, mgr Wychowania Fizycznego – kierunek nauczycielski, trener Judo, instruktor strzelania, KRAV MAGA, wspinaczki, narciarstwa i samoobrony.

Piotr Lizak – Czarny Pas III Darga
Prezes Stowarzyszenia Krav Maga Polska. Akademicki wicemistrz Polski w Judo w kategorii 100 kg, zawodnik Brazylijskiego Jujitsu i MMA Copacabane Łódź, zawodnik Klubu Bokserskiego „Dragon Łódź” trener Z. Ambroziewicz, instruktor Shootboxing od roku 2002.

Marcin Kaptacz – Czarny Pas II Darga
Czarny Pas Combat Kalaki – Eskrima I Dan, Czarny Pas Jiu-Jitsu 1 Dan, Instruktor wojskowego systemu „BLOS” oraz „WALKA W BLISKIM KONTAKCIE”, Szef Szkolenia w Centrum Szkolenia Specjalnego – DEFENDER, Instruktor strzelectwa bojowego i strzelectwa sportowego, Instruktor z zakresu posługiwania się pałką wielofunkcyjną typu „TONFA” oraz pałką teleskopową.

Andrzej Grejner – Czarny Pas II Darga
Oficer Wojska Polskiego w stopniu Majora, wykładowca w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie (specjalność walka wręcz), jeden ze współautorów wdrożonego do szkolenia w Wojsku Polskim systemu „Walka w bliskim kontakcie”, magister Wychowania Fizycznego AWF Gdańsk o specjalności trener Judo (stopień II Dan), instruktor Krav Maga Europejskiej Federacji oraz strzelectwa sportowego i bojowego.

Dariusz Kołodziej – Czarny Pas III Darga
Instruktor taktyki i technik interwencji, instruktor pałki wielofunkcyjnej typu „tonfa”, instruktor strzelania i obezwładniania za pomocą paralizatora elektrycznego „TASER”. Były funkcjonariusz jednostki antyterrorystycznej, a obecnie szkoleniowiec policjantów Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Uczestnik wielu zjazdów krajowych i międzynarodowych o tematyce samoobrony, użycia broni w warunkach ekstremalnych i pałki teleskopowej. Dyrektor Placówki Kształcenia Ustawicznego RADOMSKIE CENTRUM KRAV MAGA.

TERMIN I LOKALIZACJA

27 – 28.11.2021

Ostrawa, Czechy
ul. Hrušovská 15/2953
Hala Sportowa Ostrava-Přívoz

27.11.2021 Sobota
10:00-17:00

28.11.2021 Niedziela
10:00-14:00

CENA KURSU
TRENINGI (2 dni)
1500 CZK – członkowie FEKM
1800 CZK – niezrzeszeni w FEKM
 
NOCLEG* (ze śniadaniem)
550 CZK
 
KOLACJA W SOBOTĘ (w formie bankietu)
350 CZK
 
W przypadku płatności za treningi w dniu seminarium cena wynosi 2500 CZK.
 
*UWAGA! W celu zabezpieczenia hotelu dla członków SKMP konieczne jest potwierdzenie przyjazdu, wraz ze wskazaniem wybranej opcji (treningi+nocleg, treningi+nocleg+kolacja) do dnia 15.11.2021. Ilość miejsc w hotelu jest ograniczona.
W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po tym terminie lub po wyczerpaniu puli miejsc nie gwarantujemy dostępności pokoi.
ZGŁOSZENIE I PŁATNOŚĆ

Zgłoszenia udziału w stażu należy dokonać do biura KRAV MAGA Polska w formie elektronicznej na adres e-mail: biuro@kravmaga.org.pl oraz u swojego Instruktora w sekcji. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz wybraną opcję (treningi, treningi+nocleg, treningi+nocleg+kolacja).
Płatności za staż przyjmują Instruktorzy w poszczególnych sekcjach.

KONTAKT

Biuro Stowarzyszenia Krav Maga Polska

tel. +48 534 989 686
e-mail: biuro@kravmaga.org.pl

Aleš Kolařík

e-mail: info@kravmaga-team.cz

Włodzimierz Kopeć

tel. +48 601 877 228