Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Obóz Militarny Krav Maga dla Młodzieży

Drodzy rodzice i dzieci!

Niestety ze względów organizacyjnych jesteśmy zmuszeni odwołać organizowany przez Stowarzyszenie Krav Maga Polska Militarny Obóz dla Młodzieży.

Wpłaty, które zostały dokonane w celu potwierdzenia rezerwacji zostały zwrócone na konta, z których zostały wpłacone.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź braku zwrotu wpłaconej kwoty prosimy o kontakt z organizatorem:

tel. +48 601 877 228 | e-mail: wlodek@kravmaga.org.pl
lub
tel. +48 604 516 004 | e-mail: info@obozykravmaga.pl

Zapraszamy na obóz Militarny Krav Maga dla młodzieży. Aktywny wypoczynek z programem szkolenia ukierunkowanym na młodzież z klas mundurowych oraz chcących poznać techniki wojskowej walki w bliskim kontakcie połączonej ze strzelaniem.
W programie m.in.techniki militarne KRAV MAGA, techniki i taktyka interwencji, sposoby przetrwania w terenie z elementami SERE, szkolenie strzeleckie w systemie BLOS (poziom A), zapoznanie z budową i działaniem broni strzeleckiej, podstawy wspinaczki i budowania przepraw, ratownictwo medyczne pola walki i inne.

Kierownikiem – Komendantem obozu jest kmdr por. / ppłk Włodzimierz KOPEĆ – obecnie wykładowca AWL Wrocław, Szef Zespołu Walki w Bliskim Kontakcie, wcześniej wieloletni instruktor / wykładowca w CSWL Poznań i żołnierz Jednostki Specjalnej JW 4026 FORMOZA – Szef Szkolenia Specjalistycznego. W skład kadry instruktorskiej wchodzą żołnierze i policjanci, którzy na co dzień odpowiedzialni są za szkolenia w resortach mundurowych, wojska, policji w tym Jednostkach Specjalnych.

Gwarantujemy profesjonalną kadrę wychowawców – instruktorów, wiele dodatkowych zajęć sportowo-rekreacyjnych, zajęcia w nowym ośrodku sportowym, bazę noclegową, pełne wyżywienie, a przede wszystkim odjazdowe wakacje, niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę.

ZAJĘCIA

Zajęcia realizowane są w profesjonalnym kompleksie sportowym – w sali do sportów walki z matą oraz hali do gier zespołowych wyposażonej w ścianę wspinaczkową. Do dyspozycji również siłownia i sauna. Część zajęć w zależności od pogody realizowana jest w terenie – morze, plaża, las. Dodatkowo zajęcia na strzelnicy z wykorzystaniem broni bojowej.

PROWADZĄCY

Wykwalifikowani wychowawcy, z uprawnieniami państwowymi, oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, trenerzy – instruktorzy.

Więcej informacji na temat obozu (koszty, dostępne pakiety, warunki udziału) na www.OBOZYKRAVMAGA.pl.