Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

MILITARNY OBÓZ SZKOLENIOWY „URBAN SURVIVAL 2022”

Obóz dedykowany dla osób chcących nauczyć się jak zadbać o siebie i swoich bliskich w sytuacjach kryzysowych. Nauczysz się identyfikować zagrożenia związane z agresją napastnika nieuzbrojonego oraz uzbrojonego w przedmioty takie jak nóż, pałka, czy broń palna. W trakcie szkolenia poznasz techniki samoobrony, dowiesz się jak skutecznie i bezpiecznie posługiwać się bronią palną (pistolet, karabinek szturmowy) oraz udzielać pomocy przedmedycznej w stresie i deficycie czasowym. Dowiesz się też jak nie stać się ofiarą w środowisku miejskim oraz jak pokonywać przeszkody terenowe z wykorzystaniem technik linowych. A przede wszystkim poznasz swoje możliwości i przeżyjesz wspaniałą przygodę pod opieką wybitnych specjalistów – instruktorów.

Obóz realizowany będzie na terenie jednego z najlepszych na Świecie ośrodków treningowych dla służb mundurowych – European Security Academy we Włościejewkach. Będziesz miał możliwość trenować w profesjonalnych obiektach strzeleckich, w tym sztucznym miasteczku „Mogadisz” zbudowanym specjalnie do tego typu szkoleń. W trakcie zajęć z bronią wykorzystywana będzie zarówno amunicja ostra jak i treningowa typu FX.

Obóz rozpocznie się w niedzielę 21.08.2022 od godziny 18:00 i potrwa do soboty 27.08.2022 do godziny 13:00. Treningi będą odbywały się na terenie obiektów European Security Academy, Włosciejewki 1, 63-130 Książ Wielkopolski.

Szczegóły znajdziesz na naszej stronie obozykravmaga.pl: