Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Międzynarodowy Letni Obóz Krav Maga

Obóz letni samoobrony i walki wręcz w systemie Krav Maga to oprócz technik i ćwiczeń na sali, szeroka oferta zajęć uzupełniających w pakiecie – tj. zajęcia w terenie (plaża, las), squash, badminton, siłownia. Po dniu pełnym wrażeń do dyspozycji uczestników ciepła sauna lub słone morze. Dla instruktorów i kandydatów zajęcia metodyczne, pokazowe, oraz instruktorsko-metodyczne.

Jeśli nie masz czasu na regularne zajęcia samoobrony lub trenujesz w sekcji i chciałbyś nadrobić przerwę w treningach – proponujemy tygodniowy obóz sportowo-rekreacyjny. Gwarantujemy poprawę kondycji, zrzucenie zbędnych kilogramów, naukę technik Krav Maga, wyszkoloną i profesjonalną kadrę instruktorów, wiele dodatkowych zajęć sportowo-rekreacyjnych, zajęcia w nowym ośrodku sportowym, bazę noclegową, a przede wszystkim odjazdowe wakacje, niezapomniane wrażenia, dobrą zabawę i wyśmienite międzynarodowe towarzystwo!

Treningi odbywają się 3-4 razy dziennie, a w ramach nich realizowane są techniki samoobrony i walki wręcz Krav Maga, street fight, taktyka w przypadku zagrożenia przez kilku napastników, walka z nieuzbrojonym i uzbrojonym przeciwnikiem i wiele innych.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia obozu.

Obóz jest obowiązkowym szkoleniem dla instruktorów prowadzących zajęcia, stanowi przedłużenie afiliacji dla instruktora na następny sezon szkoleniowy 2022/2023.

Więcej informacji na temat obozu (koszty, dostępne pakiety, warunki udziału) na stronie www.OBOZYKRAVMAGA.pl.

Zajrzyj również do naszej galerii, gdzie znajdziesz zdjęcia z poprzednich obozów.