Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Letni Obóz dla Dzieci Krav Maga Kids

Drodzy rodzice i dzieci!

Niestety ze względów organizacyjnych jesteśmy zmuszeni odwołać organizowany przez Stowarzyszenie Krav Maga Polska obóz dla dzieci KRAV MAGA KIDS.

Wpłaty, które zostały dokonane w celu potwierdzenia rezerwacji zostały zwrócone na konta, z których zostały wpłacone.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź braku zwrotu wpłaconej kwoty prosimy o kontakt z organizatorem:

tel. +48 601 877 228 | e-mail: wlodek@kravmaga.org.pl
lub
tel. +48 604 516 004 | e-mail: info@obozykravmaga.pl

Zapraszamy na Letni Obóz Krav Maga Kids / Judo dla dzieci, z elementami gier i zabaw na sali i w terenie. Nie zabraknie też wypoczynku na plaży i kąpieli w morzu. Nasz obóz to wspaniała przygoda dla Twojego dziecka. Gwarantujemy profesjonalną kadrę wychowawców – instruktorów, wiele dodatkowych zajęć sportowo-rekreacyjnych, zajęcia w nowym ośrodku sportowym, bazę noclegową, pełne wyżywienie, a przede wszystkim odjazdowe wakacje, niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę.

ZAJĘCIA

Zajęcia realizowane są w profesjonalnym kompleksie sportowym – w sali do sportów walki z matą oraz hali do gier zespołowych wyposażonej w ścianę wspinaczkową. Do dyspozycji również siłownia i sauna. Część zajęć w zależności od pogody realizowana jest w terenie – morze, plaża, las.

PROWADZĄCY

Wykwalifikowani wychowawcy, z uprawnieniami państwowymi, oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, trenerzy – instruktorzy. Więcej informacji na temat obozu (koszty, dostępne pakiety, warunki udziału) na www.OBOZYKRAVMAGA.pl. Zajrzyj również do naszej galerii, gdzie znajdziesz zdjęcia z poprzednich obozów.