Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Letni Obóz dla Dzieci Krav Maga Kids

Drodzy rodzice i dzieci!

Ze względu na sytuację, związaną z pandemią koronawirusa, jesteśmy zmuszeni odwołać organizowany przez Stowarzyszenie Krav Maga Polska obóz dla dzieci KRAV MAGA KIDS.

Wpłaty, które zostały dokonane w celu potwierdzenia rezerwacji zostaną zwrócone na konto, z którego zostały wpłacone.

Jednocześnie informujemy, że w miastach, w których posiadamy sekcje dziecięce, planowane jest zorganizowanie półkolonii. Szczegóły podamy już wkrótce. Osoby zainteresowane udziałem dzieci w półkoloniach zachęcamy do kontaktu:

POZNAŃ – tel. 601 877 228 | e-mail: wlodek@kravmaga.org.pl
RADOM – tel. 605 675 023 | e-mail: kravmaga@wp.pl
ŁÓDŹ/ZGIERZ – tel. 604 535 251 | e-mail: krav_maga_lodz@wp.pl
GDAŃSK – tel. 507 584 878 | e-mail: dzieci@kravmaga-polnoc.pl
CZĘSTOCHOWA/MYSZKÓW – tel. 792 682 582 | e-mail: kravmaga.myszkow@op.pl

Zapraszamy na Letni Obóz Krav Maga Kids / Judo dla dzieci, z elementami gier i zabaw na sali i w terenie. Nie zabraknie też wypoczynku na plaży i kąpieli w morzu. Nasz obóz to wspaniała przygoda dla Twojego dziecka.

Gwarantujemy profesjonalną kadrę wychowawców – instruktorów, wiele dodatkowych zajęć sportowo-rekreacyjnych, zajęcia w nowym ośrodku sportowym, bazę noclegową, pełne wyżywienie, a przede wszystkim odjazdowe wakacje, niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę.

ZAJĘCIA

Zajęcia realizowane są w profesjonalnym kompleksie sportowym – w sali do sportów walki z matą oraz hali do gier zespołowych wyposażonej w ścianę wspinaczkową. Do dyspozycji również siłownia i sauna. Część zajęć w zależności od pogody realizowana jest w terenie – morze, plaża, las.

PROWADZĄCY

Wykwalifikowani wychowawcy, z uprawnieniami państwowymi, oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, trenerzy – instruktorzy.

Więcej informacji na temat obozu (koszty, dostępne pakiety, warunki udziału) na www.OBOZYKRAVMAGA.pl.

Zajrzyj również do naszej galerii, gdzie znajdziesz zdjęcia z poprzednich obozów.