Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Impreza jubileuszowa z okazji 20-lecia SKMP

OPIS

12.12.2001 roku działalność Włodzimierza KOPCIA i Piotra TARNAWSKIEGO związana z rozwojem Krav Maga w Polsce zyskała nową formę. Z pomysłu poznańskiego przedsiębiorcy Jacka SILSKIEGO, który wspierał działalność sekcji, odbyło się zebranie powołujące do życia organizację o nazwie Stowarzyszenie KRAV MAGA Polska.

Dzięki tej inicjatywie powstała pierwsza tego typu organizacja KRAV MAGA w naszym kraju. Stowarzyszenie prowadzi swoją działalność nieprzerwanie do dnia dzisiejszego – zrzesza ludzi chcących poznać zasady skutecznej samoobrony w środowisku cywilnym, daje możliwość rozwoju, satysfakcji, samorealizacji i poznawania ciekawych ludzi. Dla resortów mundurowych daje profesjonalne umiejętności do realizacji zadań służbowych wymagających użycia siły fizycznej i środków przymusu bezpośredniego w tym użycia broni.
Do chwili obecnej przez naszą organizację przewinęło się kilkadziesiąt tysięcy ludzi, dla których SKMP stworzyło możliwość poprawy bezpieczeństwa, zdrowia oraz realizacji zadań na najwyższym poziomie w trakcie służby.

Dziś organizacja zrzesza ponad pół tysiąca aktywnych członków i osób wspierających. Prowadzona jest przez założyciela Włodzimierza KOPCIA wspólnie z Piotrem LIZAKIEM. W ubiegłym roku minęło dwadzieścia lat od powstania tego projektu. Jest to znakomita okazja by się spotkać i celebrować, w znakomitym towarzystwie osób pozytywnie zakręconych, święto Stowarzyszenia KRAV MAGA Polska – XX. rocznicę powstania tej najstarszej i najprężniejszej organizacji KRAV MAGA w naszym kraju.

W związku z tym zapraszamy Członków Stowarzyszenia, naszych sympatyków i osoby zaangażowane w naszą działalność na imprezę jubileuszową, która odbędzie się 14 maja 2022 w miejscowości Włościejewki. Wspaniale będzie Was gościć i wspólnie świętować.

TERMIN I LOKALIZACJA

14 – 15.05.2022

Obiekt European Security Academy
ul. Włosciejewki 1, 63-130 Książ Wielkopolski.

INFORMACJE DODATKOWE I KOSZT

Impreza jubileuszowa rozpocznie się w sobotę 14.05.2022 o godzinie 19:00.

Koszt udziału wynosi 360 zł* / osobę.

W cenie zawarta jest uroczysta kolacja, nocleg i śniadanie następnego dnia. Zakwaterowanie odbędzie się w bazie noclegowej European Security Academy , gdzie także odbędzie się kolacja. Impreza będzie miała charakter nieformalny – strój wieczorowy nie jest wymagany.

*dla Instruktorów, którzy prowadzą obecnie sekcję impreza jest bezpłatna

Zgłoszenia udziału w imprezie przyjmujemy do 01.05.2022

ZGŁOSZENIE I WPŁATY

Zgłoszenia udziału w imprezie, potwierdzone wpłatą minimum 100 zł na konto SKMP, należy dokonać do biura KRAV MAGA Polska w formie elektronicznej na adres e-mail: biuro@kravmaga.org.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika. Dopłaty do uzupełnienia wybranej opcji udziału należy dokonać najpóźniej do dnia imprezy.

Wpłat należy dokonywać na dane:

Stowarzyszenie Krav Maga Polska
60-175 Poznań, ul. Nagietkowa 1
Nr konta: 69 1020 4027 0000 1802 0389 9069 (PKO BP oddz. V w Poznaniu)
Tytułem: „Impreza jubileuszowa, Imię Nazwisko”

KONTAKT

Biuro Stowarzyszenia Krav Maga Polska

tel. +48 534 989 686
e-mail: biuro@kravmaga.org.pl

Piotr Lizak

tel. +48 662 093 410

Włodzimierz Kopeć

tel. +48 601 877 228