Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Samoobrona w parterze | Obrona przed szantażem bronią palną

Już 13 i 14 kwitnia 2024 odbędzie staż treningowy pod nazwą „Samoobrona w parterze | Obrona przed szantażem bronią palną”.

Dwudniowe szkolenie podzielone będzie na dwa zagadnienia szkoleniowe realizowane w ramach trzech paneli. Pierwszy dzień przeznaczony będzie na zapoznanie z technikami samoobrony w sytuacjach parterowych. Omówimy i przećwiczymy zagadnienia dotyczące obaleń, rzutów, duszeń i dźwigni oraz sposoby obrony przed nimi.

Kolejny dzień odbędzie się pod znakiem zajęć na strzelnicy, gdzie zapoznamy się z działaniem broni palnej, zasadami jej bezpiecznej obsługi oraz oddawania strzału. Przetrenujemy w praktyce techniki obrony przed szantażami z bronią, wykorzystując amunicję nieletalną FX, co pozwoli na maksymalne odtworzenie warunków zagrożenia.
Tego dnia odbędą się także V Zawody Strzeleckie „Oko Prezesa 2024”. Zawody będą miały charakter otwarty.

Zapraszamy Studentów sekcji KRAV MAGA jak i osoby nie trenujące z nami na codzień. Nauczycie się identyfikować zagrożenia i minimalizować skutki agresji. Dowiecie się jak skuteczne są techniki KRAV MAGA w realnych sytuacjach poza salą treningową. Szkolenie ma charakter otwarty. Zajęcia dostosowane będą do poziomu i możliwości uczestników. Intensywność ćwiczeń i sposób nauczania daje satysfakcję wszystkim studentom KRAV MAGA oraz osobom, które z tym systemem walki i samoobrony mają kontakt okazjonalny lub jest to ich pierwsze spotkanie z taką formą szkolenia.