Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Staż w Radomiu – Bezpieczeństwo w miejscach publicznej rozrywki

Już 4 marca 2023 roku odbędzie się weekendowy staż treningowy poświęcony bezpieczeństwu w miejscach publicznej rozrywki takich jak dyskoteki, puby, kawiarnie, stadiony itp. W miejscach tych często możemy spotkać się z zagrożeniem ze strony osób agresywnych, uzbrojonych w niebezpieczne przedmioty. Zapraszamy Studentów sekcji KRAV MAGA jak i osoby nie trenujące z nami, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swoje i osób bliskich podczas imprez masowych o charakterze rozrywkowym. Nauczycie się identyfikować zagrożenia i minimalizować skutki agresji. Dowiecie się jak skuteczne są techniki KRAV MAGA w realnych sytuacjach poza salą treningową.

W trakcie seminarium zrealizowane będą trzy panele tematyczne. Szkolenie ma charakter otwarty. Zajęcia dostosowane będą do poziomu i możliwości uczestników. Intensywność ćwiczeń i sposób nauczania daje satysfakcję wszystkim studentom KRAV MAGA oraz osobom, które z tym systemem walki i samoobrony mają kontakt okazjonalny lub jest to ich pierwsze spotkanie z taką formą szkolenia.

Staż połączony jest ze szkoleniem doskonalącym instruktorów KRAV MAGA SKMP oraz instruktorów służb mundurowych i pracowników ochrony, w tym żołnierzy WP – Instruktorów Walki w Bliskim Kontakcie.

W dniu  4.03.2023 w restauracji „SPLIT” planowane jest spotkanie integracyjne uczestników seminarium i rozegranie zawodów w kręgle o puchar Dyrektora Radomskiego Ośrodka Krav Maga.

Szkolenie poprowadzą instruktorzy Stowarzyszenia KRAV MAGA Polska. Główni prowadzący to:
ppłk Włodzimierz KOPEĆ
Prezes, współzałożyciel SKMP, wykładowca AWL, Szef Zespołu Walki i Specjalistycznych Szkoleń Strzeleckich. Twórca systemu szkolenia WwBK i BLOS funkcjonującego w Siłach Zbrojnych RP, 3 Darga KM, 1 Dan Judo, Szkoleniowiec Wojsk Specjalnych.
asp. szt. Dariusz KOŁODZIEJ
Dyrektor ośrodka SKMP- Radom, policjant z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec instruktor jednostek specjalnych policji oraz wojska, wykładowca taktyki i technik interwencji w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Funkcjonariusz jednostki AT, Autor poradników i programów kursów samoobrony dla kobiet (bezpieczna kobieta/ bezpieczne miasto)3 Darga KM