Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Odwołanie Jesiennego Zgrupowania w Łodzi

SZANOWNI PAŃSTWO

Jesteśmy bardzo wdzięczni za ogromne zainteresowanie imprezą. Jednak mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo członków naszego Stowarzyszenia i jego sympatyków, a także biorąc pod uwagę wprowadzone przez Rząd obostrzenia, zmuszeni jesteśmy odwołać Jesienne Zgrupowanie Krav Maga w Łodzi.
Ilość już dokonanych zgłoszeń przekracza możliwości organizacyjne w okresie pandemii, a także naruszałoby panujące zasady bezpieczeństwa.

Z niecierpliwością czekamy na czas, kiedy będziemy mogli zorganizować staż w Łodzi w sposób bezpieczny. Zrobimy wszystko, żeby doszło do tego jak najszybciej. Gdy tylko będzie to możliwe zorganizujemy szkolenie w nowym, dogodnym terminie.

Osoby, które dokonały już opłaty rezerwacyjnej prosimy o kontakt. W zależności od decyzji uczestnika wpłata zostanie zwrócona na konto lub zatrzymana na poczet nowego terminu stażu w Łodzi.

Osoby chcące doskonalić warsztat Krav Maga zapraszamy na Warsztaty z zakresu programu technicznego, które ze względu na inny charakter organizacyjny odbędą się bez zakłóceń. Warsztaty podzielone są na 3 weekendowe zjazdy, a najbliższy odbędzie się już 24-25 października 2020.