Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Letnie Obozy Krav Maga dla dorosłych i dzieci – Mrzeżyno 2018

Za nami kolejne letnie obozy Krav Maga w Mrzeżynie. Tym razem podzieliliśmy je na dwa etapy. Pierwszy tydzień przeznaczony był na treningi dla młodzieży i dorosłych, natomiast w drugim tygodniu swoją przygodę przeżyły dzieci z naszym programem Krav Maga Kids. Jak zawsze obozy miały charakter międzynarodowy – gościli u nas ludzie z Finlandii, Czech oraz Danii. Ten rok był wyjątkowy także pod względem frekwencji, która była najwyższa odkąd organizujemy letnie obozy. To niezaprzeczalny dowód na to, że popularność Krav Maga stale rośnie, a także na to że Krav Maga pozytywnie uzależnia. Potwierdzają to ludzie biorący udział w tym wydarzeniu, z którymi praca „jest nieustającym pasmem przyjemności”.

Międzynarodowy obóz KRAV MAGA dla Młodzieży i Dorosłych

Tegoroczny obóz dla młodzieży i dorosłych wniósł sporo świeżości w naszą wiedzę o Krav Maga – pojawiły się nowe elementy programu technicznego, a także techniki alternatywne dla tych objętych programem. Każdy znalazł coś dla siebie, a dodatkowy podział na grupy zaawansowania pozwolił się rozwinąć każdemu. W tym miejscu należą się podziękowania dla naszych doświadczonych Instruktorów, bez których obóz nie mógł się udać. Tradycyjnie już treningi zostały urozmaicone o Sunrise Sparring, ekstremalny trening terenowy oraz zawody wysiłkowe KravMocarz. To wszystko jak zawsze połączone z plażą, morzem i wspaniałą pogodą.
Obóz w Mrzeżynie to także ostatni zjazd kursu instruktorskiego, w trakcie którego przeprowadzane są egzaminy. Pozytywnie zaliczyli je wszyscy kursanci powiększając grono naszej kadry o 11 Instruktorów-inicjatorów. Gratulujemy i życzymy pełnych sal na treningach oraz powodzenia na drodze do pełnych uprawnień instruktorskich!

Obóz KRAV MAGA/JUDO dla Dzieci

Obóz dla dzieci to jak zawsze praca nad technikami Krav Maga oraz Judo połączona ze wspaniałą zabawą. W trakcie treningów dzieci w przystępny i ciekawy sposób rozwijały swoją wiedzę. Ale nie samymi treningami dzieci żyją… W ramach dodatkowych atrakcji dzieci spróbowały swoich sił m.in. we wspinaczce ściankowej, w parku linowym czy podczas gry w paintball. Dzieci przeszły także szkolenie z zasad pierwszej pomocy oraz reagowania w przypadku zaistnienia niebezpieczeństwa (np. w postaci napadu).
Wszystko to w atmosferze koleżeństwa i dobrej zabawy.

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w obozach i zapraszamy na kolejne wydarzenia. Już wkrótce udostępnimy kalendarz imprez na nowy sezon 2018/2019. Poniżej znajdziecie garść zdjęć z minionych obozów, a po więcej zapraszamy do naszej galerii.