Stowarzyszenie Krav Maga PolskaWŁODZIMIERZ KOPEĆ PIOTR LIZAK

Oficjalny przedstawiciel Europejskiej Federacji Krav Maga Richard Douieb

Obozy i Szkolenia

W celu umożliwienia naszym Kursantom i Instruktorom stałego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności Stowarzyszenie Krav Maga Polska organizuje cykliczne obozy i szkolenia z zakresu technik Krav Maga oraz zagadnień powiązanych z treningami tego systemu. Są one dostępne także dla osób spoza Stowarzyszenia – jesteśmy otwarci na każdego, kto chce poznać i zgłębić filozofię Krav Maga.
Poza regularnymi treningami w sekcjach nasi Instruktorzy Stowarzyszenia, w ramach organizowanych dodatkowych kursów, szkolą cywili oraz służby mundurowe z systemu Krav Maga. Szkolenia te obejmują zarówno podstawy technik samoobrony jak również zaawansowane techniki, które można wykorzystać np. w pracy zawodowej.
Stowarzyszenie Krav Maga Polska na zlecenie Ministerstwa Obrony Narodowej opracowało, wdrożyło i prowadzi szkolenia z programu walki w bliskim kontakcie dla żołnierzy sił zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej.
Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem kursu dla Państwa prosimy o kontakt z Instruktorem z najbliższej sekcji bądź z biurem Stowarzyszenia Krav Maga Polska. Zapraszamy także do wzięcia udziału w planowanych kursach, stażach i obozach – szczegóły po kliknięciu w nazwę wydarzenia w kalendarzu po lewej stronie.

Kalendarz imprez